20 Ekim 2009 Salı

Doktor Oz Show

İlk kez 24 Eylül 2009’da ABD ekranlarında yayınlanan “The Dr. Oz Show”, son yedi yılın en başarılı talk show’u olarak kabul ediliyor. Dr. Oz Show’da dünyaca ünlü Türk kalp cerrahı Dr. Mehmet Öz, izleyicilerin sağlık hakkında sorduğu her türlü soruyu cevaplıyor ve sağlıklı bir yaşam sürmek için bilinmesi gerekenleri ekrana taşıyor. ‘Yaşa. Hemen. Şimdi.’ sloganıyla yola çıkan ‘Dr. Oz Show’, 19 Ekim Pazartesi gününden itibaren Türkiye’de yayınlanmaya başlıyor ve hafta içi her gün saat 15:30’da izleyicilerle buluşuyor!

Dr. Oz Show, Dr. Öz’un neşeli ve eğlenceli bir tarzda harmanladığı benzersiz bakış açısıyla sağlık konusunda ilginç bilgiler ve faydalı öyküler anlattığı çok yönlü bir sağlık ve sağlıklı yaşam programı. Dr. Öz tüm dünyada konuşulan güncel sağlık konuları hakkında Türk izleyicileri aydınlatıyor. Dr. Oz Show’da ayrıca hayatınızı uzatma yollarından kilo vermeye dek pek çok konunun yanı sıra yaşamı daha sağlıklı kılacak ipuçları veren katılımcılar da yer alıyor. Kısacası Dr Oz Show, yaşam kurtaran bilgileri sizlerle paylaşıyor.

Cerrahi profesörü olan Dr. Öz Columbia Üniversitesi Cerrahi Bölümü’nün de başkan yardımcısı. New York Presbyterian Hospital’daki Kardiyovasküler Enstitü ve Tamamlayıcı Tıp Programı’nı da yöneten Dr. Öz, günde 250 kalp ameliyatı gerçekleştiriyor. Kalp nakli ameliyatları, minimal invazif kalp ameliyatları, tamamlayıcı tıp ve sağlık politikaları alanlarında araştırmaları olan ve 400’ü aşkın özgün yazıya, kitap bölümlerine ve tıp kitaplarına imzasını atmış olan Prof. Dr. Mehmet Öz’ün birçok patenti de bulunuyor.

1 yorum:

 1. sizin tavsiye ettiğiniz tüm önerilerin aslı 14 asır öncesinde bize islam dini tarafından tavsiye edilmişdi
  önerileriniz gerçekten güzel ve faydalı fakat tarif ettiğiniz yaşam modeli islami bir modeldir aslında.
  insanı en iyi onun yaratıcısı programlayıcısı tanır, dolayısıyla biz bu önerilerinizi ,peygamberin yaşantısında
  buluyor ve uyguluyoruz
  size başarılar dilerim
  inşallah tüm insanlık alemi yakında kurandan ve peygamberin hayatından ilham alıp en doğru olan yaşam biçimini uygulamaya başlar
  başlangıcı siz ve sizin gibi düşünürler yapıyor
  teşekkür ederiz

  YanıtlaSil